Prodej nemovitosti v rozvodovém řízení

Klient se na mne obrátil s prosbou o pomoc při prodeji bytu. S manželkou procházel rozvodovým řízením a jak to tak bývá, na ničem se nedokázali domluvit podle představ. Byt byl navíc zatížený vysokým hypotečním úvěrem s cenou navýšenou o garáž. Celková cena tedy značně převyšovala cenu obdobných nemovitostí v okolí a majitelé ještě potřebovali nějaký obnos do nového začátku. S radostí jsem se pustil do toho, co umím nejlépe, prodej nemovitostí.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 3+kk
Lokalita:
Makovského, Praha, Řepy
Velikost:
75 m2
Stav:
po rekonstrukci

Nastavení spolupráce

S oběma prodávajícími jsem se setkal a na základě zjištěných informací a představ navrhnul postup prodeje tak, aby za nemovitost získali nejvyšší cenu. Zvolil jsem postup prodeje, kdy zvlášť prodáme byt a zvlášť nabídneme garáž. Způsob řešení majitele překvapil, ale pustili jsme se do toho :)

Spokojení klienti a nový začátek

Byt se mi podařilo prodat během dvou měsíců a díky kvalitní prezentaci a zvolenému postupu za cenu převyšující představy prodávajích. Na své práci mě nejvíce uspokojuje pocit dobře odvedené práce a to, když mi klienti následně řeknou, že jsem jim pomohl vyřešit pro ně neřešitelnou situaci.
M&M Reality

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 737 852 999

Přečtěte si další příběh

Stěhování z prodávaného do kupovaného bytu
Klientka se v tomto případě doslova zamilovala do mnou prodávané nemovitosti a rozhodla se pro koupi. Oslovila mě ale s obrovskými obavami, jestli si takovou nemovitos vůbec může koupit a se strachem z toho, co všechno to bude obnášet. Bydlela totiž v menším bytě, který už rok prodávala s jiným makléřem. Prodej se nedařil, navíc se obávala, že pokud byt prodá, nebude mít kde bydlet, dokud se vše nevyřeší.
Přečíst si příběh